Düğünümüz....

22 Temmuz 2011 Cuma

Son 1:))

Nişanlı bir bayan olmama sadece 1 gün kaldı sanırım yarın bu saatlerde doğa çekimlerinde olurum ama bugün Zong.a yağmur yağıyo:(umarım yarına açar..son günlerde sürekli koşturuyoruz sevgilimle malesef kendisi bankada çalıştığı için 7'den önce çıkamıyor.gözünü seveyim 657:)hayır insan düşünür bu çocuğun nişanı var az erken bırakayım sanki benm sevgilim kurtarcak bankayı neyse:)bugün bile öğleden sonra izin alamadı 5'ten sonra çıkacak bari nişana yetişebilse:))neysem relax duygu..bu arad hiç heycanım yok sadece felaket yorgunum,halsizim unutkanım..mesela dün sabahın köründe biri aradı
-duygu hanım
-evet benim
-ben işbankasının güvenliği bilmem ne bey
-eeeeeeee
-ehliyetinizi çöpün yanında buldumda sistemden adınzdan nonuzu buldum buyrun alın
-neeeeeeee
-dhejkjedfeoke

buda bişey mi sevgilimn cüzdanını düşürdüm yine onu tesadüfen buldum.Tanrı'm...iyki o bankadan maaş alıodumda öle buldular beni..unutkanlık hat safhada bi atlatsaydım..:)öptümm canlar5 yorum:

 1. geçmiş olsun iyi ki bankada düşmüş :) unutkanlık başa bela,bende de var biraz :/

  YanıtlaSil
 2. ay canım o benim de çok başıma geliyo son günlerde elim ayağım tutumuyo sanki keşke bi takviye vitamin falan alsaydın.neyseki az kalmış.Mutluluklar şimdiden tatlım.Resimleri merakla bekliyoruz :)

  YanıtlaSil
 3. canım benim ne güzel ya nişanlanıyosun sen de bu kervana katılıyosun :D hoşgeldiiinnn :) bu arada iş bankasında mı çalışıyorsun sen de? ya da nişanlın mı orada? eğer öyleysen aynı bankadayız da :D

  YanıtlaSil
 4. canım bnm unutkanlık normaldir sen yine de dikkat et =) heyecan olayı bende de yoktu yaa, arkadaşlarım ay çok az kaldı heyecanlanıyoruz sende heyecan var mı dediklerinde yooooo diyordumm sinir oluyorlardı =) nişan günü heyecanla karışık bir mutluluk yaşayacaksın nasılsa =) nişanlılar kervanına hoşgeldin inşallah herşey sorunsuz olur yağmur da yağmaz, çok eğlen çok mutlu ol bebeim..

  YanıtlaSil
 5. gök;sorma canım cidden şanslıymışım..
  s&a;tatlım inan aklıma gelmedi ya yemek düzenim bile bozuldu evde durmadğımız için hep dışarda ve hep katı nolcak bakalım;)
  hamide;ooo bankacı hanım yok bitanem ben üniversitede 657'yim:)nişanlım vakıfbank'ta çalışıyor;)
  tuba;dimi ya sıfır heycan mesela şimdi benim koşturmam lazım birazsonra kuaför falan bir rahatım ki sorma sizehoşbulduk yazısını umarım yarın yazarım öptüm sizi;)

  YanıtlaSil